Virtuální server na míru

Virtuální server na míru

Obrázek uživatele best-hosting
Neomezené virtuální servery
Neomezené virtuální servery

Aby bylo možné plnit individuální potřeby všech zákazníků, nenabízíme pouze omezený sortiment konfigurací VPS. Každá konfigurace virtuálního serveru je u nás unikátní díky konfigurátoru virtuálních serverů. Samozřejmě počítáme i s úspěšností projektů našich klientů. Nenutíme je tedy zůstat u první vybrané konfigurace, ale mohou kdykoli v průběhu období upravit parametry svého virtuálního serveru.

Jeden velký projekt - vCPU a RAM

Představte si situaci, kdy na svém serveru máte jeden velký projekt, co se týče návštěvnosti, ale zdrojových souborů není potřeba takové množství. Stačí Vám tedy použít variantu s pevným diskem 10GB a mnohem více Vás bude zajímat např. 8 procesorů a 5 GB operační paměti. Abyste zbytečně nemuseli platit za nevyužité místo, stačí si v konfigurátoru VPS vybrat tu správnou volbu vyhovující Vašim požadavkům.

Hodně drobných projektů - HDD

Opačným případem může být VPS pro hodně drobných projektů. Sice nemusí mít relativně vysokou návštěvnost, ale objem dat, které potřebují pro svou funkčnost je potřeba. Stačí si v konfigurátoru virtuálních serverů zvolist správnou variantu s např. 100 GB pevným diskem i v kombinaci 1 vCPU a 512 MB operační paměti. V kombinování parametrů nejsou žádná omezení. 

Více velkých projektů - vCPU, RAM, HDD

Ani velké konfigurace virtuálních serverů u nás nejsou vyjimkou. Na VPS tedy zároveň může běžet více velmi úspěšných projektů, které jsou náročné na operační paměť, procesorový výkon i místo na pevném disku. Díky konfigurátoru VPS lze splnit opravdu individuální potřeby zákazníků.

Rozšíření parametrů VPS - kdykoli

Jelikož počítáme s rostoucí tendencí projektů našich zákazníků, všichni klienti mohou svůj VPS upravit přímo z administrace. Přes úpravu parametrů VPS se dostanou do konfigurátoru, který jim umožní zvolit správnou požadovanou variantu pro jejich potřeby. Stalo se tedy, že zákazníkům došlo místo na pevném disku a ihned potřebovali navýšit tento prostor. Upravili si tedy v administraci svůj VPS a během chvíle byl problém vyřešen navýšením. Nikdo tedy nemusí čekat do konce období, dokud má server zaplacený.

Bát se zákazníci nemusí ani o prostředky, které již zaplatili. Z nevyčerpaného předplaceného období za VPS jim systém automaticky vypočítá slevu na úpravu VPS. Transparentně se tedy dozví, kolik stojí jejich nová konfigurace a kolik dostanou zpátky za původní nevyčerpanou ve formě slevy. Sleva se na objednávku přidá automaticky.

konfigurace_virtualniho_serveru_0.png

Není tedy nic jednoduššího než vyzkoušet konfigurátor a vytvořit si vlastní konfiguraci virtuálního serveru. Pokud nemáte jasnou představu, jak může být Váš projekt náročný, určitě Vám poradíme např. na online chatu nebo na podpoře. Jsou u nás i zákazníci, kteří neměli žádné zkušenosti s virtuálním serverem a využívali pouze hostingové služby. Společně s růstem jejich projektu ale potřebovali individuální potřeby, které splnil právě vlastní VPS např. v kombinaci s webovým administračním rozhraním ISP Config. Není tedy nutné umět server konfigurovat přímo v konzoli, ale pomocí webového rozhraní lze server plnohodnotně ovládat k vytvoření prostoru pro své webové projekty atd.