SMS hosting, SMS Virtuální servery, SMS Minecraft servery

SMS hosting, SMS Virtuální servery, SMS Minecraft servery

Obrázek uživatele best-hosting

Právě jsme spustili očekávanou službu platby objednávek přes SMS. Všichni zákazníci systému https://best-hosting.cz mohou svoji objednávku uhradit pomocí mobilního telefonu. Je jedno, jestli se jedná o novou objednávku, nebo prodloužení služeb. V případě objednání nového hostingu, nové domény, nového virtuálního serveru nebo Minecraft serveru stačí v košíku s objednávkou zvolit způsob platby "Platba GoPAY SMS". Pokud se jedná o objednávku prodlužující, kterou vystavil systém, stačí ve své klientské administraci Upravit objednávku a zvolit požadovanou platební metodu.

Po dokončení objednávky bude zákazník automaticky přesměrován na platební bránu, kde dle instrukcí zadá své telefonní číslo pro provedení platby. Stačí potvrdit, aby v zápětí přišel SMS ověřovací kód, který je potřeba zadat do formuláře. Po provedení transakce systém přesměruje zákazníka zpátky na potvrzení platby.

Celá objednávka může být tedy zaplacena v rámci minut. Jedinou podmínkou, kterou jsme se již ale snažili aktivně řešit je maximální částka pro zaplacení telefonem. Aktuálně se jedná přibližně o 410 Kč bez DPH. Veškeré objednávky, které jsou tedy levnější než 410 Kč bez DPH, lze tedy bez problémů uhradit přes SMS platbu. S poskytovatelem služeb již zároveň probíhá komunikace o navýšení limitu z jejich strany.

Zároveň ale pracujeme na dalších platebních metodách přes SMS, které budou mít i menší provize u poskytovatele a větší možnosti v zaplacení celkového obnosu. O dalších nových metodách budeme zákazníky informovat.